Logo

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб Мирослав Арсенов е само един  (Прочетена 13104 пъти)
bubo
Newbie
*
Публикации: 48

Профил Ел. поща
« Отговор #60 -: 12 Май , 2012, 22:52:29 »

ЗАНА,отново не си чела внимателно.Става въпрос за клуб,а не за личности.
Да-Аз Ив. Бонински и ЦЕНКО БАЛАБАНОВ сме в управителния съвет на БОКС. Целувчица
С тази разлика,че клуб Костинброд заради острият ми език е изключен,а въпросният колега тихо мълком мазнишки тъче на два стана !!!
Да понастоящем подкрепям Пл.Митрев и картата ми е под №5,и ако продължава да е с това отношение към хората в неговата организация и начина по който си организира изложбите аз ще го подкрепям.
Аз не деля хората по това дали са от БРКС,БОКС,СРОК,МКК или др. навсякъде има стойностни хора и боклуци.Това че на някой не му изнася моето отношение към някого не би трябва да е причина или мотив за изключване на цял клуб ,па макар и да съм председател на този клуб.
И да те питам, понеже си запозната както теб така и администратора,къде ми е уведомителното писмо с мотивите за изключването на нашия клуб и защо още фигурира на контакти, както още много други клубове,които не са в тази организация. Говоря за БРКС.Да не говоря за клубовете които членуват а не съм ги виждал,на нито една изложба,или тези,които за една година съм ги видял един или два пъти.Реално Разлог,Перник,Монтана и Плевен са БРКС.Да добовим Видин,Калугерово,Банкя и Белово и какво се получи.........със списъка на контати БККза БОК.И ТУК СПОРЕД МЕН ВЪЗНИКВА ЛОГИЧНИЯ ВЪПРОС това градене на фалшив имидж ли е ,или въвеждане  в заблуда на радетеля за нашата порода г-н Б.Борисов или откровенна измама относно МЗХ с цел.........
,
Активен
admin
Administrator
Hero Member
Публикации: 644

Профил Ел. поща
« Отговор #61 -: 14 Май , 2012, 09:27:11 »

МЗХ, г-н Бонински, не брои клубовете на разни уебсайтове. Има си процедура за регистрация, която, да, включва И членство в развъдната асоциация със съответното разрешително - в нашия случай БКК за БОК. С процедурата сте запознат, въпреки че клубът ви не се регистрира миналата година и вероятно нямаше да успее и тази.
Сайтът си има уеб-поддръжка, на която работата й е да го поддържа. Списъкът с клубовете далеч не е най-същественото за ъпдейт, но да се надяваме, че в близко време и това ще си дойде на мястото.
Форумът тук е официален клубен форум и нищо повече. Административните права за него няма как да произведат писмото, което търсите. Да, добре, прав сте - след като има решение за нещо, то трябва да бъде сведено писмено до знанието на съответния клуб. Само че БКК за БОК си има ръководство, включително секретар, и това е човекът, който трябва да питате къде ви е уведомителното писмо.
По отношение на изложбите, колкото и да е странно, не винаги и непременно Ваше куче е длъжно да печели. Това, че не се е класирало на 1-во място не означава непременно, че съдията е некомпетентен или пък че има уговорка. По-скоро би следвало да се замислите сериозно, ако и когато ваши кучета започнат да печелят неизменно. Но имайте търпение, походете по изложби. И това може да ви се случи.

Дискусията в тази тема приключва, тъй като тя доста се отдалечи от първоначалната си тематика.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: